Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Nowy interfejs HUAWEI Emotion UI - Telefony - High Tech
Nowy interfejs HUAWEI Emotion UI
piątek, 31 sierpnia 2012 09:45

Obsługa staje się łatwiejsza, zwłaszcza dla osób po raz pierwszy korzystających z Androida, dzięki zintegrowaniu paneli na ekranie startowym z menu głównym. Dzięki zgłoszonemu jako patent rozwiązaniu Huawei Me Widget funkcje  i informacje związane z mediami i komunikacją są zawsze pod ręką.
Me Widget
Lepsze wykorzystanie przestrzeni ekranu dzięki połączeniu wszystkich potrzebnych informacji  i funkcji w pojedynczym, spersonalizowanym widgecie.

EZ Folder
Łatwe zarządzanie aplikacjami dzięki możliwości grupowania ich folderach.

Inteligentne profile
Twój smartfon jest wyposażony w czujniki  i rozwiązania, które umożliwiają określenie położenia, czasu i innych danych – oczywiście z Twoim pozwoleniem. Zatem bez względu na to, czy ćwiczysz właśnie na siłowni, prowadzisz auto, czy jesteś na spotkaniu, Twój smartfon potrafi inteligentnie dobrać profil najlepiej dopasowany do danej sytuacji.

Predefiniowane Profili
Na początek możesz wybrać jeden z pięciu predefiniowanych profili: Standard, Samochód, Sen, Plener i Spotkanie.

Pełna kontrola
Szeroki wachlarz ustawień m.in. jasność ekranu, automatyczne odpowiedzi i głośność dzwonka, można łatwo dostosować zmieniając profil. 


Samouczek “Smart Tutorial”
Wiemy, że nie wszyscy użytkownicy to techniczni eksperci. Inteligentny samouczek interfejsu HUAWEI Emotion zapewni Ci pomoc, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i w pełni cieszyć się wszystkimi fajnymi funkcjami Twojego smartfonu.

Pomoc kontekstowa
Funkcje pomocy umieściliśmy tam, gdzie użytkownicy najbardziej ich potrzebują.

Bogata grafika
Wszystkie instrukcje są ilustrowane, aby jeszcze lepiej objaśnić i pomóc zrozumieć użytkownikom zasady działania funkcji, o której czytają.

Posługujemy się prostym, łatwym do zrozumienia językiem. Nawet jeśli to Twój pierwszy smartfon, nie poczujesz się przytłoczony, ucząc się jego obsługi.


Personalizacja
Nie ma dwóch identycznych osób, wiec czemu smartfony miałyby być takie same? Baw się, personalizując swój telefon, zmieniając motywy i tapety. Pięć preinstalowanych motywów i mnóstwo kolejnych, dostępnych jest do ściągnięcia z Internetu pozwoli Ci wyrazić siebie i pokazać swoją osobowość!


Animowane tapety z prognozą pogody
Jedno spojrzenie na ekran startowy i od razu wiesz, jaka jest pogoda. Nasze animowane tapety z prognozą pogody łączą przyjemne z pożytecznym.