Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Sprzęt FRITZ! do kupienia w Polsce - TechNews - High Tech  
Sprzęt FRITZ! do kupienia w Polsce
środa, 18 grudnia 2013 16:26
FRITZ! dostępny w największych sieciach sprzedaży: Media Markt, RTV EURO AGD, Saturn

Długo oczekiwane przez polskich użytkowników produkty marki FRITZ! w końcu pojawiły się w największych sieciach sprzedaży RTV. Routery oraz pozostałe urządzenia FRITZ! są już dostępne w salonach Media Markt, RTV EURO AGD i Saturn oraz ich sklepach internetowych.

Produkty FRITZ! w największych sieciach sprzedaży

Rosnąca popularność urządzeń FRITZ! oraz licznie przyznawane wyróżnienia w specjalistycznych testach i rankingach sprawiły, iż polscy użytkownicy coraz częściej wybierają sprzęt tej marki. Od niedawna inteligentne routery FRITZ!Box, karty sieciowe, wzmacniacze sieci WLAN czy adaptery FRITZ!Powerline można znaleźć także w ofercie najpopularniejszych w Polsce salonów RTV. Dzięki zawartym umowom klienci Media Markt, RTV EURO AGD czy Saturn już teraz mogą kupić najnowsze rozwiązania sieciowe FRITZ! zarówno w salonach firmowych poszczególnych sieci, jak również w ich sklepach internetowych.

Sprzęt FRITZ! – wydajny, komfortowy, wszechstronny

Produkty marki FRITZ! cieszą się opinią urządzeń o zaawansowanych możliwościach, które zadowolą użytkowników poszukujących ponadstandardowych rozwiązań. Wyróżnikami rodziny FRITZ! są wysoka niemiecka jakość wykonania, intuicyjność obsługi oraz wszechstronność. Urządzenia FRITZ! bowiem doskonale sprawdzają się zarówno w użytkowaniu domowym jak również w firmach idealnie łącząc wszystkie urządzenia w jedną sieć – od komputera PC po smartfona. Wysoka klasa produktów FRITZ! oraz wyjątkowo prosta instalacja i użytkowanie zaspokajają potrzeby odbiorców o zróżnicowanych umiejętnościach zarządzania siecią. Routery FRITZ!Box obsługują wszystkie technologie transferu danych (VDSL/ADSL, LTE, VoIP, WLAN, DECT, VPN).

Więcej informacji o rodzinie produktów FRITZ!: www.fritzbox.eu/plO AVM

AVM, firma założona w 1986 w Berlinie, jest jednym z dwóch czołowym producentów urządzeń sieciowych w Europie. Z ponad 50% udziałem w rynku, firma jest wiodącym producentem w Niemczech, czyli na największym europejskim rynku. AVM zatrudnia 420 pracowników, a jej obrót za 2012 rok wyniósł 250 milionów Euro.

Innowacyjna rodzina produktów FRITZ! otrzymała wiele nagród w specjalistycznych rankingach oraz testach urządzeń sieciowych. Produkty z rodziny FRITZ! są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie, zawsze z pełnym wsparciem technicznym. Urządzenia FRITZ!Box umożliwiają szybki i przyjazny dla użytkownika dostęp do internetu, łatwe tworzenie sieci, wygodną komunikację telefoniczną i wszechstronne aplikacje multimedialne.