Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Monitor AOC e2451Fh ­– 24 cale w śnieżnej bieli - TechNews - High Tech  
Monitor AOC e2451Fh ­– 24 cale w śnieżnej bieli
środa, 13 listopada 2013 16:37
Firma AOC uzupełnia linię monitorów z serii Style o model e2451Fh. 24-calowy wyświetlacz Full HD wyróżnia się białą obudową i został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach domowych.

Maksymalna jasność podświetlanej diodami LED matrycy monitora to 250 cd/m², a współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1. Wyświetlacz charakteryzuje się krótkim czasem reakcji wynoszącym 2 milisekundy. Niska wartość tego parametru pozwala na uniknięcie efektu smużenia oraz efektu "duchów" podczas grania czy oglądania filmów.

Monitor pobiera 25W energii w trakcie typowego użytkowania.

Z tyłu AOC e2451Fh znajduje się analogowy port D-Sub (VGA), a także cyfrowe wejścia DVI-D i HDMI. Dodatkowo w obudowie umieszczono złącze audio typu minijack (3,5 mm).

Producent dostarcza wraz z monitorem zestaw darmowego oprogramowania do zarządzania poborem energii (e-Saver), dzielenia ekranu na różne obszary wyświetlania (Screen+) czy konfiguracji ustawień ekranu przy pomocy myszki (i-Menu).

Prezentowany monitor spełnia liczne standardy i certyfikaty, m. in. EPEAT Silver, TCO 6.0 oraz Energy Star 6.0.

Sugerowana cena detaliczna monitora AOC e2451Fh to 749 złotych brutto.

Więcej informacji:

www.aoc-europe.com

O firmie:

AOC to jedna z czołowych światowych marek na rynku wyświetlaczy, która pobudza branżę świeżym, kreatywnym i nietypowym podejściem do monitorów. Dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnemu wyglądowi produktów, bardzo dobremu serwisowi oraz innowacyjności połączonej z dbałością o środowisko popularność tej marki wśród konsumentów i partnerów systematycznie rośnie. Szeroki asortyment monitorów pozwolił AOC na osiągnięcie niemal 200 wyróżnień i nagród w Europie w 2012 roku. AOC jest spółką zależną TPV Technology Limited - największego na świecie producenta ekranów LCD.