Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 ZALMAN ZM-M201R – gamingowa mysz na każdą kieszeń - Komputery - High Tech  
ZALMAN ZM-M201R – gamingowa mysz na każdą kieszeń
środa, 27 listopada 2013 15:06
Kraków, Polska, 26 listopada 2013 – Firma ZALMAN zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty nowej myszy gamingowej ZM-M201R.

Kontroler został stworzony z myślą o graczach poszukujących najbardziej atrakcyjnej cenowo propozycji, która jednocześnie gwarantuje precyzyjne sterowanie i wygodę użytkowania.

Zastosowany w myszy ZALMANA sensor gamingowy o wysokiej czułości śledzi nawet delikatne ruchy, co jest niezwykle istotne w dynamicznych rozgrywkach wieloosobowych, gdy o zwycięstwie lub porażce zadecydować może drobny błąd. Maksymalna rozdzielczość sensora wynosząca 1000 DPI oraz przetwarzanie obrazu z szybkością 3000 klatek na sekundę zapewni jej właścicielowi pełną i dokładną kontrolę.

Ergonomiczny design myszy ZM-M201R przekłada się na komfort obsługi nawet w czasie długich, intensywnych sesji z grami, nie męcząc przy tym ręki. Dzięki gumowej powłoce antypoślizgowej produkt ZALMANA pewnie leży w dłoni.

Wbudowane w mysz niebieskie podświetlenie LED podkreśla stylowy wygląd produktu, który przypadnie do gustu nie tylko najbardziej zaprawionym w wirtualnych bojach użytkownikom. ZM-M201R posiada ponadto dwa dodatkowe boczne przyciski.

Wymiary modelu ZM-M201R to 118 (D) x 65 (S) x 35 (W) mm. Jego waga wynosi 89 g. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Na kablu zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy, który redukuje negatywny wpływ zewnętrznych szumów na przesyłany sygnał.

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna myszki ZM-M201R wynosi 29 zł brutto.

Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.