Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Pierwszy tablet z linii Zania - Komputery - High Tech
Pierwszy tablet z linii Zania
środa, 05 września 2012 08:56

Nowa linia tabletów Yarvik Zania jest stworzona z niezwykłą precyzją i dbałością o jakoś wykonania. Elegancka obudowa wykonana z trwałych materiałów w połączeniu z najlepszym ekranem, daje krystalicznie czysty i ostry obraz o pięknych kolorach w bardzo wysokiej rozdzielczości.Szerokie kąty widzenia oraz jedwabiście gładki 10 punktowy ekran wielodotykowy fantastycznie dopełniają te optyczne wrażenia. Matryca zastosowana w tablecie oferuje podwyższoną rozdzielczość 1280 x 800 pikseli, która umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości HD.    

Tablet Yarvik Zania 10” z pojemnościowym ekranem IPS jest pierwszym tabletem z linii Zania. Nowy model działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Wyposażony jest w procesor Cortex A8 1.2 GHz z wbudowaną pamięcią 1GB RAM DDR3. Zastosowany procesor BoxChip o taktowaniu 1.2 GHz to najszybszy jednordzeniowy procesor w architekturze Cortex A8 stosowany w tabletach. Wbudowany chipset graficzny - Mali400, który pracuje z pełnym taktowaniem 400 MHz pozwala płynnie odtwarzać filmy FullHD (1080p), uruchamiać aplikacje 3D czy po prostu w pełni korzystać z możliwości tabletu bez obaw, że tablet nie będzie działał płynnie.

Atutem urządzenia są wbudowane dwie kamery- tylna 2.0 Megapixeli, która pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów oraz przednia 300K, która umożliwia prowadzenie wideokonferencji. Dostępne złącza USB pozwalają na podpięcie dodatkowych urządzeń takich jak klawiatury i myszki. Ponadto tablet posiada 8GB pamięci wewnętrznej. Jeżeli jednak nie wystarczy to do pomieszczenia wszystkich zdjęć, klipów wideo i innych plików, pojemność pamięci można zwiększyć do 32 GB wykorzystując w tym celu karty MicroSD. Oczywiście tablet domyślnie wyposażony jest w preinstalowany sklep Google Play. Użytecznym dodatkiem jest funkcja wibracji, która informuje użytkownika o wybranej opcji pozwalając na jeszcze lepsze odczuwanie interakcji z ekranem. Funkcja ta szczególnie przydaje się w grach oraz pozwala uzyskać przyjemny efekt delikatnego drgania podczas wpisywania tekstu.  

Najnowszy produkt Yarvik Zania posiada aluminiową obudowę z białą obwódką wokół matrycy, dając nietuzinkowy i elegancki wygląd. Warto podkreślić, że Zania prezentuje obraz w doskonałej ostrości, pozwalając dostrzec nawet najmniejszy szczegół. Wyświetlane filmy, zdjęcia czy gry będą jeszcze bardziej rzeczywiste z niespotykanymi dotąd pięknymi i głębokimi kolorami.      

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją. Cenę detaliczną ustalono na 799zł.