Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Nowość tablet Yarvik Xenta TAB9-200 - Komputery - High Tech
Nowość: tablet Yarvik Xenta TAB9-200
środa, 08 sierpnia 2012 10:54

Yarvik wprowadza na rynek pierwszy tablet z dwurdzeniowym procesorem Cortex A9 Dual Core 1.6Ghz oraz wbudowanym modułem Bluetooth 3.0.

 
Tablet Yarvik Xenta TAB9-200 podobnie jak jego poprzednicy Exxa lub Zetta wyposażony jest w pojemnościowy, w pełni szklany ekran dotykowy z matrycą IPS o przekątnej 9,7” oferując rozdzielczość 1024 x 768 pikseli oraz systemem Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Nowym sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor Cortex A9 Dual Core o taktowaniu 1.6Ghz, który wspierany jest przez 1GB pamięci operacyjnej RAM DDR3.

Dwurdzeniowy procesor oraz szybka pamięć RAM zapewnią płynną pracę z wymagającymi aplikacjami, np. gry 3D. Użytkownik ma do dyspozycji 16 GB wbudowanej pamięci flash, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Na uwagę zasługuje również fakt, że w kwestii łączności Yarvik Xenta oferuje opcje Bluetooth 3.0, która umożliwia szybką i wygodną wymianę danych, ale także wykorzystanie słuchawek bezprzewodowych, klawiatury lub myszki.


Tablet Xenta wyposażony jest w dwie kamerki- tylną 2.0 Megapixeli, która pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów oraz przednią 300K, która umożliwia prowadzenie wideokonferencji. Ponadto tablet posada również slot kart microSD, port mini USB, wyjście mini HDMI. Wbudowany akumulator o pojemności 8000 mAh zapewnia dugi czas pracy, a multimedia odtwarzane są w jakości HD 1080P.


Jak w przypadku poprzednich modeli tabletów Yarvik (GoTab Zetta TAB466 i GoTab Yotta TAB469) również Yarvik Xenta TAB9-200 oferuje dostęp do Google Play oraz licznych preinstalowanych aplikacji, tj. czytniki e-book, e-mail, ES File Explorer do zarządzania plikami, MobiSoft OfficeSuite Viewer umożliwiający otwieranie i przeglądanie dokumentów.


Tablet Xenta jest kompaktowym urządzeniem, które możemy wykorzystać do surfowania po internecie, komunikacji, tworzenia i przeglądania dokumentów, a także szeroko pojętej rozrywki. Polecany jest dla użytkowników, którzy szczególnie cenią sobie korzystanie z licznych aplikacji. Dostęp do Google Play oraz stabilna praca tabletu pozwolą na pobranie i korzystanie z wielu ulubionych, sprawdzonych i niezbędnych aplikacji.


Tablet Yarvik Xenta TAB9-200 ma pojawić się w sprzedaży w drugiej połowie sierpnia. Sugerowaną cenę detaliczną tabletu ustalono na 1099zł.