Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Nowe karty Sapphire z Battlefield'em 4 - Komputery - High Tech  
Nowe karty Sapphire z Battlefield'em 4
niedziela, 17 listopada 2013 17:02
Nowe karty SAPPHIRE z Battlefieldem 4 w zestawie. Najnowsza odsłona uznanej serii dodawana przy zakupie nowych zestawów promocyjnych.

Kraków, Polska, 15 listopada 2013 - Firma SAPPHIRE informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych zestawów promocyjnych. Do wybranych kart graficznych z linii R dołączona jest gra Battlefield 4 – najnowsza odsłona uznanej serii militarnych gier akcji studia DICE.

Battlefield 4 to – zdaniem wielu krytyków – jedna z najbardziej ekscytujących i realistycznych gier ostatnich miesięcy, a najlepiej działać będzie na kartach graficznych opartych na architekturze GCN. Początkowo firma SAPPHIRE zaprezentowała Edycję Specjalną flagowej karty R9 290X, która zawierała kupon uprawniający do bezpłatnego pobrania gry Battlefield 4.

Od dziś kod na nowy tytuł studia DICE będzie dodawany także do innych przedstawicieli serii R, w tym do specjalnej edycji zaprezentowanej niedawno karty SAPPHIRE R9 290 – modelu, który został niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków za swój świetny stosunek ceny do jakości w przypadku produktu dla entuzjastów gier wideo. Gra Battlefield 4 będzie też dodawana do kilku kart SAPPHIRE z serii Dual-X.

Kupon z kodem znajdzie się tylko w specjalnie oznakowanych edycjach kart SAPPHIRE R9 280X Dual-X, SAPPHIRE R9 280 Dual-X, SAPPHIRE R9 270X Dual-X i najnowszej SAPPHIRE R9 270 Dual-X. Karta R9 270 jest nowym członkiem rodziny R9 cechującym się architekturą podobną do R9 270X i nieco niższymi taktowaniami, co pozwoliło firmie SAPPHIRE zaoferować atrakcyjny produkt skierowany do graczy dysponujących szczuplejszym budżetem. Jest także jedną z najkrótszych konstrukcji z tej serii, dzięki czemu zmieści się nawet w obudowie Micro ATX.

Wszystkie karty graficzne firmy SAPPHIRE z serii Dual-X posiadają autorski, wysoce wydajny system chłodzenia z ulepszonymi rurkami cieplnymi i dwoma zaawansowanymi wentylatorami, który zapewnia sprawny odbiór ciepła przy zachowaniu cichej pracy.

Zestawy promocyjne zawierające kupony z kodem na pobranie gry Battlefield 4 są dostępne w sprzedaży od 13 listopada.O firmie SAPPHIRE

SAPPHIRE od samego początku jest kluczowym dostawcą kart graficznych AMD (dawniej ATI), projektując, wytwarzając oraz sprzedając ich pełną gamę. SAPPHIRE umacnia również swoją pozycję jako dostawca płyt głównych dla Klientów wymagających od zakupionych produktów najwyższej wydajności i stabilności.

Wszystkie produkty SAPPHIRE produkowane są w 100% zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi AMD. Miesięczna produkcja kart graficznych sięga poziomu 1,8 mln sztuk, tym samym fabryki SAPPHIRE są największym producentem kart AMD.

SAPPHIRE gwarantuje swoim Klientom produkty o nieskazitelnej jakości oraz wydajności, zapewniając pełną satysfakcję i radość z użytkowania.