Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 High Tech - High Tech  
Nieziemska technologia
wtorek, 07 sierpnia 2012 14:04

Postępująca cyfryzacja to nie tylko bezpłatny dostęp do najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Paradoksalnie może ona wiązać się również ze spadkiem… liczby odbiorników telewizyjnych. Wszystko za sprawą kompaktowych urządzeń konsumenckich, takich jak tuner Evolve Mars, dzięki któremu telewizję można zabrać dosłownie wszędzie.

 
Pełna wersja antywirusa FileMedic dla testerów
poniedziałek, 30 lipca 2012 12:45

Twórcy nowego polskiego programu antywirusowego FileMedic, który miał swoją premierę na początku lipca, postanowili podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w jego beta-testach.

 
Pancerna żyleta
czwartek, 26 lipca 2012 09:12

Postęp technologiczny umożliwia niezwykle intuicyjne nagrywanie filmów wideo niemal w każdej sytuacji. Lekki, kompaktowy i wyjątkowo odporny sprzęt pozwala utrwalać obraz nawet w technologii Full HD. W ofercie marki Evolve pojawiła się właśnie kamera, skierowana do osób, dla których odpowiednia dawka adrenaliny jest równie ważna, co nieskazitelna jakość obrazu.

 
Najbardziej pożądane marki smartfonów
piątek, 20 lipca 2012 14:21

W 2012 roku analitycy z MEC Analytics and Insight przeprowadzili drugą falę badania „Internet w komórce” wśród 3365 polskich internautów metodą CAWI.

 
Wodoodporny „Gladiator”
środa, 18 lipca 2012 11:57

Do rodziny telefonów Phantom, Raptor i Predator dołączył właśnie kolejny outdoorowy twardziel. Wodoodporny „Gladiator” odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 
Najszybsza jednordzeniowa karta graficzna
wtorek, 17 lipca 2012 12:11

Kartę graficzna Radeon HD 7970 6 GB TOXIC Edition, to w tej chwili  najszybszy jednoprocesorowy modele na rynku. Oparta na rdzeniu Tahiti XT2 nowa karta SAPPHIRE HD 7970 Toxic Edition, jest jednocześnie pierwszą na świecie jednordzeniową kartą graficzną wyposażoną w aż 6 GB pamięci.

 
Premiera pełnej wersji FileMedic Antivirus 2012
wtorek, 10 lipca 2012 15:19

Na polski rynek trafił właśnie FileMedic Antivirus 2012, nowy, polski program antywirusowy, stworzony przez spółkę o tej samej nazwie, powołaną przez Piotra Nowaka i Mateusza Sella. Aplikacja przygotowana została przez międzynarodowy zespół programistów. Można kupić ją na stronie www.filemedic.com w cenie 49 zł.

 
Ekstremalna fotografia podróżnicza
wtorek, 10 lipca 2012 07:45

Wakacje, to czas letnich wyjazdów oraz podróży do egzotycznych zakątków całego świata. To także doskonała okazja do wykonania wyjątkowych zdjęć. Jak uwiecznić niepowtarzalne chwile, nawet w czasie najbardziej ekstremalnych wypraw podpowiada Ben Saunders, podróżnik i odkrywca, który w sierpniu br. planuje ekspedycję na Antarktydę. Ben Saunders wspólnie z firmą Nikon przygotował krótki poradnik.

 
"Dead Island" w najpełniejszym wydaniu
piątek, 06 lipca 2012 11:12

Na półkach sklepowych pojawił się zestaw Game of the Year Edition gry Dead Island. Gra z dodatkami zostanie wydana w polskiej wersji językowej.

 
Zachód słońca-jak zrobić niebanalne zdjęcie?
piątek, 06 lipca 2012 10:22

W wakacje jednym z najczęściej fotografowanych motywów jest zachód słońca. Krajobraz skąpany w promieniach słońca chowającego się za horyzontem potrafi zachwycić każdego. Na zdjęciach jednak jest postrzegany jako synonim kiczu. Szeroki Kadr radzi jak zrobić niebanalne zdjęcie tego popularnego motywu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4