Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Powerbank ZALMAN ZM-PB84IW - Gadżety - High Tech  
Powerbank ZALMAN ZM-PB84IW
poniedziałek, 03 lutego 2014 08:59
Test nowego powerbanku firmy Zalman.

Akumulator marki POWERBANK ZALMAN to produkt dedykowany dla osób pracujących, spędzających większość czasu w terenie bez dostępu do energii elektrycznej. Żyjąc w XXI wieku korzystamy z wielu urządzeń mobilnych wyposażonych w baterie, które nie posiadają zasobów energii pozwalających na działanie danego urządzenia przy intensywnej eksploatacji i długim czasie jego użytkowania. W tym przypadku wykorzystanie urządzenie POWERBANK pozwala nam na długi czas użytkowania naszego SmartPhone’a, tabletu, czy też telefonu, poprzez zmagazynowane zasobów energii pozwalające na doładowanie urządzenia w każdym miejscu i czasie.Akumulator USB charakteryzuje się uniwersalnym wyjściem, wyposażonym w dwa wyjścia USB z możliwością przyłączenia wtyczek współpracujących z urządzeniami tj. iPhone, iPad, Galaxy Pad, Mini 5, 2 x Micro 5. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w latarkę i wejście USB do ładowania.

Wymiary 96 x 64 x 22 [mm] i masa ok. 200 [g] wydawałyby się korzystne jednak podczas testów urządzenia nie parametry te nie pozwalają na przenoszenie urządzenia w kieszeni wraz z portfelem i SmartPhone’em. Także krótko mówiąc urządzenie jest nie praktyczne, ponieważ jest za duże i za ciężkie.

Podczas testów największym sukcesem akumulatora była sytuacja w której nagrywałem film i padła mi bateria. W tym momencie podłączyłem akumulator i mogłem nadal kontynuować nagrywanie bez utraty czasu na naładowanie telefonu z gniazda zasilającego.Reasumując, akumulator może odnaleźć szerokie zastosowanie wśród użytkowników w momencie kiedy wymiary i waga zostanie zredukowane. Obecnie z powodu zbyt dużych rozmiarów jego użytkowanie nie jest zbyt wygodne, co jednak nie dla każdego musi stanowić duży minus.